Bens Stīlers ierauts tenisa spēlētāja ķildā laukumā

Satura rādītājs:

Anonim

Ugunīgais Austrālijas tenisists Niks Kirgioss piektdien Indianvelsā notikušajā sprādzienbīstamajā ceturtdaļfinālā ievilka Holivudas smieklīgo vīrieti Benu Stilleru.

Kirgioss izraisīja dusmu lēkmes, sasita raketes, neķītrības pārkāpa tiesnesi, zaudējot Rafaelam Nadalam.

Niks Kirgioss ieved Benu Stīleru strīdā

Kirgioss trīs setu trillerī piekāpās Austrālijas atklātā čempionāta čempionam Nadalam, galu galā zaudējot ar 7:6 (7:0) 5:7 6:4, tādējādi noslēdzot turnīru. Austrālijas tenisa zvaigzne ir slavena ar savu ugunīgo temperamentu un laukuma dēkām, taču šoreiz viņš iesaistīja ļoti slavenu vīrieti.

Iepazīstieties, aktieris Bens Stillers kopā ar savu sievu Kristīnu Teilori sēdēja tribīnēs, kad viņš tika iesaistīts tiesas drāmā. Kad skatītāju pārmeta spēlētāju, viņš izcēla Zoolandera aktieri.

"Vai jūs labi spēlējat tenisu?" 26 gadus vecais tenisists kliedz pretī slepkavam.

Kad viņi kliedz nē, Kigioss atbild ar "Tieši tā, tāpēc nesaki man, kā spēlēt", pirms norāda uz Stilleru un Teilori: "Vai es viņam saku, kā rīkoties? Nē."

Stillers izskatījās uzjautrināts, ja ne mazliet apmulsis, bet apmaiņa. Viņš bija tur, lai atbalstītu Nadalu, un sacīja presei: "Esmu liels Rafa fans, un tas, ko viņš šogad paveica Austrālijas atklātajā čempionātā, bija pārsteidzošs."

The Night at the Musuem zvaigzne nesen runāja ar Džimiju Falonu par laiku 2013. gadā, kad Nadals spēlēja Huanu Martinu del Potro, kad viņi pārtrauca spēli, lai savervētu pūļa dalībniekus, kas viņiem pievienotos. Nadals izvēlējās Stilleru, bet del Porto izvēlējās astoņus gadus vecu bērnu.

"Viņš izrauj mani no pūļa, kas ir… sapnis būt Madison Square Garden, un cilvēki sāk uzmundrināt, un arī tas ir šis murgs, kas notiek vienlaikus. Jo es saprotu, ka tiešām nē. spēlēt tenisu."

Kirgioss bieži tiek aizrādīts par sliktu uzvedību

Kirgiosam, kuram pasaulē ir 132 gadi, bija labvēlīga iespēja Nadalam godīgi trenēties Indianvelsā.

Lai gan šī apmaiņa ar Still bija uzjautrinoša, daudzas Kirgios spēles laukumā bija tieši no viņa aizmugures kataloga par sliktu uzvedību pasaules tenisa notikumu laikā.

Kirgiosam 2019. gadā tika piešķirts 16 nedēļu diskvalifikācija un papildu naudas sods 25 000 ASV dolāru apmērā par “pasliktinātu uzvedību” pēc Sinsinati sabrukuma un niknuma ATP vadības struktūrā, ko ugunīgais austrālietis apzīmēja. 'korumpēts'.

Viņa draiskulības Indianvelsā sākās jau pirmajā setā, kas nonāca līdz aizraujošam izšķirošajam taibreikam. Iekrītot 0:6 bedrē, Kirgioss izgāza savas dusmas uz pūli, kurā bija arī Zoolander zvaigzne Bens Stillers. Tas piespieda tiesnesi piešķirt viņam punktu sodu, liekot viņam atdot setu.

Trešajā izšķirošajā setā viņš patiešām zaudēja mieru.

"Paskatieties uz sasodītu rezultātu… jūsu uzdevums ir kontrolēt [sūdošos fanus], nevis neviena cita," viņš kliedza.

Kad Kirgioss zaudēja maču, viņš paspieda roku ar daudz mierīgāko Nadalu, pirms ietriecās laukumā ar savu raketi, liekot bumbu zēnam ātri iziet no ceļa.